MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15018573
nr 1501 8573
Fåtölj
1940-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:58:43
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr